Szukam uczciwej brygady dekarzy do położenia dachu


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam uczciwej brygady dekarzy do położenia dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Witam. Niedawno rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mojego domu. Nieco mnie nastraszył jeśli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy ponad rok czasu. Niewłaściwie wykonany dach to wg jego wypowiedzi spory kłopot i problemy z grzybem. Nie znam się na tym - tak, więc czy mogę poznać waszą opinię w tej kwestii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Poszukuje fachowej firmy do wykonania dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:01

Cześć. To cię sąsiad mocno nastraszył. Jeżeli chodzi o kładzenie blacho dachówki to kwestia jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak problemów, słabi dekarze to masa kłopotów. Poszukiwania radzę zacząć od takiego rodzaju stron: https://biozamrazarki.pl/?p=216 - tam są reklamy dekarzy, które oferują usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają największą liczbę pozytywnych opinii i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz wybranych dekarzy na teren prac budowlanych. Przygotowują wycenę, a ty porównujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jak nie mamy kłopotów z komunikacją to trzeba wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy fachowców, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na zadane pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości