Strona 1 z 1

Sprawdzony dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:51
autor: annasowa90
Cześć, poszukuje rzetelnego dentystę w Radomiu. W wyszukiwarce jest wiele gabinetów stomatologicznych. Ale jak już poczytamy opinię na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Koszt niemały i chciałabym, aby było to wykonane odpowiednio i w miarę tanio.

podobne tematy:

Niedrogi stomatolog w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:24
autor: mariusznowak
Część, sememu miałem podobny kłopot z implantami. Ile się naszukałem w internecie dentystów i komentarzy o nich. Ostatecznie wybrałem na tą dentystkę z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany należycie. Posiadam go już dwa lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Pokarm mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest odpowiednio spasowany. Byłem u stomatologa na 3 wizytach i było po wszystkim. Cenowo jest zbliżona do innych stomatologów z Radomia. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w Radomiu

: 16 maja 2016, 9:38
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie jestem wstanie nic powiedzieć na temat tej placówki stomatologicznej. Ja robiłem zęby w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z tego gabinetu.

podobne tematy: