Tkaniny dzieciece sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten wpis ma pokazać, że każdy interes dobrze zaplanowany jest w stanie przynieść dochód jego inwestorom. Na samym początku należy podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny towar. W omawianym przez nas przypadku są to biuro rachunkowe radom. A, więc odradzam opieranie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Sporo osób zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze winniśmy wyszczególnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych dwóch latach właściciel może opłacać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego marketing w przeglądarce internetowej. Celowo już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Wracający do promocji sklepu w Internecie. Trzeba określić frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla http://www.saldoradom.com.pl koszt miesięczny to rząd od 100 do 250 zł. Tego rodzaju haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego dochodzą pozostałe nakłady finansowe związane z promocją. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na hasło: biuro rachunkowe radom nie będzie z dnia na dzień. Dlatego w początkowej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość