Tkaniny dzieciece sklep internetowy


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:45

Czy sklep, który sprzedaje tkani dziecięce to dochodowy pomysł na biznes?

Właśnie ten wpis ma pokazać, że każdy interes dobrze zaplanowany jest w stanie przynieść dochód jego inwestorom. Na samym początku należy podkreślić fakt, iż sklep internetowy powinien być uzupełnieniem sklepu stacjonarnego, który sprzedaje podobny towar. W omawianym przez nas przypadku są to biuro rachunkowe radom. A, więc odradzam opieranie biznesu wyłącznie o handel w Internecie. Sporo osób zada pytanie, dlaczego mam taką opinię na ten temat?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze winniśmy wyszczególnić miesięczne koszty prowadzenia takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w początkowych dwóch latach właściciel może opłacać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak ważna pozycja w bilansie zysków i strat. Natomiast gorzej już to wygląda po upływie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to kwota 1100 zł miesięcznie.

Następny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego marketing w przeglądarce internetowej. Celowo już pominąłem budowę samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy koszt i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Wracający do promocji sklepu w Internecie. Trzeba określić frazy do pozycjonowania. Przykładowo dla wlz Radom koszt miesięczny to rząd od 100 do 250 zł. Tego rodzaju haseł musimy mieć kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2 tysięcy zł miesięcznie. Do tego dochodzą pozostałe nakłady finansowe związane z promocją. Należą do nich między innymi marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na hasło: biuro rachunkowe radom nie będzie z dnia na dzień. Dlatego w początkowej fazie trzeba pomyśleć o alternatywnym kanale sprzedaży naszych tkanin dziecięcych. Przydatne może być Allegro lub inne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty wiąże się z dodatkowymi opłatami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie jednego produktu oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od zaznaczonych opcji promocji. Więc każdy samodzielnie jest w stanie sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości