Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

Postautor: mariusznowak » 18 maja 2016, 12:13

Cześć, szukam lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Też sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieodpowiedni. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

Postautor: krzysiekfila » 18 maja 2016, 13:10

Dzień doby. Miałem identyczny kłopot co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do chorego dziecka. Najważniejsze, że lekarz miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie recept.

podobne tematy:

maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:44

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

Postautor: maxkolonko » 19 maja 2016, 11:47

Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie recepty wypisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość