Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:13
autor: mariusznowak
Cześć, szukam lekarza w Zielonej Górze przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często choruje. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Też sposób leczenia w mojej opinii jest tam nieodpowiedni. Tak, więc potrzebuje dobrego pediatry, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Dzień doby. Miałem identyczny kłopot co ty z synkiem. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal internetowy: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i grzecznie. Inne podejście do chorego dziecka. Najważniejsze, że lekarz miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie recept.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz czterolatki w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie recepty wypisywać. Na okrągło te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w naszym kraju panuje. A w gabinecie prywatnym to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: