Strona 1 z 1

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 10:11
autor: mariusznowak
Dzień dobry, przeprowadzam teraz remont swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się tego rodzaju rozwiązania jak na poniższych fotografiach: Obrazek Mam tylko wątpliwości, czy nie są to za odważne projekty do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jak sądzicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne godne polecenia realizacje. Chętnie je zobaczę.

podobne tematy:

Czadowe lustra na zamówienie do mieszkania

: 23 maja 2016, 11:15
autor: podrygalapawel
Dzień dobry, ja jestem zdania iż w swoim domu musimy czuć się swojsko. Jeśli podobają Ci się tego typu wykończenia to powinieneś je mieć w mieszkaniu. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto myśleć czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach jesteś na co dzień, nie oni. Więc śmiało rób dom w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 11:23
autor: henryk1965
Ja tak samo myślę jak przedmówca. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja powinienem się swobodnie czuć we własnym mieszkaniu. Oczywiście nie lubię kiczu, ale to co wrzuciłeś na forum jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego domu.

podobne tematy: