Strona 1 z 1

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 10:11
autor: mariusznowak
Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra na wymiar. Dużym zainteresowanie cieszą się lustra na wymiar z wbudowanymi diodami LED, które mimo niewielkich rozmiarów dają ciekawe efekty! Innowacyjne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia przyszłości. Dlaczego w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Urządzając łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, płytki, czy armatura. Niezwykle istotnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać doskonałe odbicie naszej twarzy. Spora liczba łazienek nie ma okien, dlatego światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, dlatego najczęściej wybierane są lustra na wymiar, nad którymi wieszane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Bardzo ważne jest, żeby kupić lustro na wymiar dobrej marki, by oświetlenie nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla kobiet - bardzo ułatwi robienie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro na wymiar będzie się idealnie prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to obecnie najbardziej ciekawe rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do pokoju, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed załączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod ukarzą one efekt nieskończonej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D stanowczo odbiega wyglądem od tradycyjnych luster. Wybierając taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam teraz remont swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się tego rodzaju rozwiązania jak na poniższych fotografiach: Obrazek Mam tylko wątpliwości, czy nie są to za odważne projekty do mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Jak sądzicie czy warto iść w tak nowoczesne wnętrza, a może zdecydować się na staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne godne polecenia realizacje. Chętnie je zobaczę.

podobne tematy:

Czadowe lustra na zamówienie do mieszkania

: 23 maja 2016, 11:15
autor: podrygalapawel
Dzień dobry, ja jestem zdania iż w swoim domu musimy czuć się swojsko. Jeśli podobają Ci się tego typu wykończenia to powinieneś je mieć w mieszkaniu. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie warto myśleć czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach jesteś na co dzień, nie oni. Więc śmiało rób dom w nowoczesnym stylu.

podobne tematy:

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

: 23 maja 2016, 11:23
autor: henryk1965
Ja tak samo myślę jak przedmówca. Jeśli mi coś się podoba to tak robię. Nie zależy mi na opinii innych. Ja powinienem się swobodnie czuć we własnym mieszkaniu. Oczywiście nie lubię kiczu, ale to co wrzuciłeś na forum jest bardzo ciekawe i będzie pasowało do każdego domu.

podobne tematy: