Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Cześć, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do paru, lecz ceny są astronomiczne. Od 100 do 310 zł za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje dobrego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś ale jest to już rozbój w biały dzień. 250 złotych za udrożnienie komina to paranoja. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie jak udrażnia 2 przewody kominowe i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to 150 złotych. Jak nie możesz znaleźć odpowiedniego kominiarza to zerknij na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na pewno znajdziesz uczciwego specjalistę. Ja przeważnie w taki sposób szukam wykonawców do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu WWW. Rzecz jasna zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym wykonawcy.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości