Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak można poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Dzień dobry od dłuższego czasu zajmuje się promocją swojej strony WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej 10 wyników. Tworzę regularnie odnośniki do promowanej strony WWW. Przeważnie około 30 sztuk na dzień. Staram się też udzielać na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nic nie zmienia i od kilku tygodni nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę też, iż mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o jakieś wskazówki.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, zwiększona mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed wypadkami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do łatwego i bez siłowego przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta przemieszcza się bez konieczności ciągłego podłączenia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/14/fizjoterapia-czy-mozna-korzystac-z-uslug-takze-jaki-osrodek-dobrze-wybrac.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie chorych naraża ich na bóle pleców czy też urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę oraz ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego daje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające dodatkowych instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych, są dopasowane do typowych wanien dostępnych na rynku

Celem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno pacjentowi, oraz osobie opiekującej się pacjentem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Jak polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Witaj. Fajnie, że podałeś adres strony. Ułatwi to bardzo analizę sposobu linkowania i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zaserwowałem na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się stworzyć niepowtarzające się tytuły dla wyszukiwarek. Także jeśli chodzi o tworzone przez ciebie odnośniki - są marnej jakości. Strony, gdzie dodajesz linki są mocno zaspamowane i moc takiego odnośnika jest równa 0. Dlatego posiadasz takie kłopoty z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić odnośnik do strony. Wówczas niewiele takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz pozyskujesz. Spróbuj tego co napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość