Jak konkurencja to robi?


mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Część, posiadam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, lecz sporo ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast pozyskiwanie sztucznych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do paru najlepszych katalogów oraz zbudowałem profil na FB. Ale nie można znaleźć mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Witaj. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim sporo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla firmy. Tak, więc będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypromujesz strony. Parę linków - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne strony posiadają ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich tworzyć znacznie więcej. Jest sporo stron gdzie możesz umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od forów branżowych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość