Jaka platforma towarowa będzie najlepiej działa w niedużej firmie?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Jaka platforma towarowa będzie najlepiej działa w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:38

Witam. Jestem w trakcie przebudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku dwupoziomowym i znacznym ułatwienie było by zamontowanie jakieś windy towarowej, która by przewoziła rzeczy pomiędzy piętrami. Nasza firma zajmuje się produkcją odzieży skórzanej. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden człowiek. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być za duży. Dlatego zastanawiam się nad jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Która platforma towarowa będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:52

Witaj. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś konkretnym modelu dźwigu hydraulicznego to należało napisać. Markowe dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/05/17/czym-sie-kierowac-zeby-wybrac-najwlasciwsze-modele-anatomiczne . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś szukasz windy towarowej o dość małym udźwigu. Dlatego jesteś w stanie wybrać niestandardowe rozwiązanie, które można zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie korzystniejszym rozwiązaniem będzie zamontowanie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie niezbędny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie w przyszłości problem. Może od samego początku założyć platformę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość