Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na rynek niemiecki. Mam już przetłumaczoną stronę WWW i czas pomyśleć o reklamie w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka wątpliwości związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze to czy problemem jest rozreklamować stronę WWW na hasła tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki czas jest konieczny na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie potrzebuje oferty agencji SEO która nie będzie wstanie wypromować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Cześć. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony WWW. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i myślą, iż po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypromować stronę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około 6 miesięcy poczekać. Wszystko zależy od umiejętności agencji SEO, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej materii pośpiech tylko zaszkodzi. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie słowa kluczowe. Lecz można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość