Szukam dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Szukam dobrego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Witam kolegów i koleżanki. Mam ochotę podnieść swoje zdolności związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży pracuje już wiele lat. Jakiś czas temu zrobiłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od ostatniego szkolenia upłynęło już wiele czasu i zaobserwowałem u siebie braki w wykształceniu. Lubię to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Tak, więc szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy jesteście w stanie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Poszukuje interesującego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:37

Cześć, bardzo ciekawe szkolenia oferuje firma ECS ze stolicy. Mają profesjonalną kadrę instruktorów, która może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej. Przykładowi wykładowy, którzy prowadzą tam szkolenia dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz link do ich strony WWW: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości