Co jest przyczyną, iż moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?


henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:47

Dzień dobry. Mam duży kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego okresu systematycznie obniża się w rezultatach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje bez przerwy od ponad dekady w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Jaki czas temu na hasło stomatolog Radom była na początku wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co jestem w stanie uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również ilość pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Co jest powodem, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Witaj. Odpowiedź na twój problem jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one stare i dawały sporą moc stronie WWW. Stąd dobre pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje odnośniki do swoich domen i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Musisz jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po czterech miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz także próbować samodzielnie promować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać wiele wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości