Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?


annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:56

Hej. W ostatnim czasie często słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak też i poza nim. Kwota takich szkoleń nie jest znacząca, jakkolwiek zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jak wiadomo obowiązki domowe pochłaniają mnóstwo czasu, a ja mam pracę i nie narzekam na nic. Jednak wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały udział w różnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:08

Hej. Kwestia wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic istotnego i przydatnego bodajże właściwie szkoda Twojego czasu. Jednakże większość kursów jest niezwykle istotna i pomocna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe umiejętności rozszerzają horyzonty oraz pomagają odnaleźć lepszą pracę lub otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeśli koszt szkolenia nie jest kolosalny to może warto spróbować i posiadać pionierskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom i szczerze polecam.

podobne tematy:


Wróć do „Warto rozmawiać”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość